بال استان اردبیل اردبیل طرح مکانیزاسیون مزارع

بال: استان اردبیل اردبیل طرح مکانیزاسیون مزارع پرورش ماهی حوادث غیرمترقبه منابع آبی اقتصاد مقاومتی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «آقای گزارشگر» باب ورود افراد تازه به صداوسیماست / محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیون راجع به چگونگی ورود به عرصه گزارشگری بیان کرد که برنامه «آقای گزارشگر» در هر فصل افراد جدیدی را به این حرفه معرفی ک

«آقای گزارشگر» باب ورود افراد تازه به صداوسیماست / محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی: «آقای گزارشگر» باب ورود افراد تازه به صداوسیماست

عبارات مهم : برنامه

محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیون راجع به چگونگی ورود به عرصه گزارشگری بیان کرد که برنامه «آقای گزارشگر» در هر فصل افراد جدیدی را به این حرفه معرفی کرده است.

محمدرضا احمدی در گفتگو با مهر، راجع به اینکه چقدر در حوزه گزارشگری فوتبال فضا جهت ورود افراد تازه باز است؟ بیان کرد: یکی از راه هایی که در چند سال اخیر جوانان از طریق آن وارد حرفه گزارشگری شده است اند «آقای گزارشگر» بوده است به عنوان نمونه از هر فصل برنامه یکی دو نفر وارد کار شده است اند و حتی الان دو نفر که از فصل اول این مسابقه برگزیده شدند در «نود» مشغول به کار هستند.

این گزارشگر راجع به برگزاری فصل چهارم این مسابقه بیان کرد: فعلا خبری ندارم فصل تازه برگزار می شود یا خیر ولی این برنامه یکی از راه های ورودی به شرکت صداوسیما جهت حرفه گزارشگری بوده است.

این مجری برنامه های ورزشی با اشاره به ورود خود به حوزه گزارشگری اظهار کرد: این فضای آزمون جهت همه فراهم است خود من هم از طریق آزمون دادن در رادیو وارد این حرفه شدم و اینگونه نیست که فضا در حوزه گزارشگری فوتبال بسته باشد. ما به اندازه کافی گزارشگر در تلویزیون و رادیو داریم و با وجود اینکه نیاز به جذب نیروی تازه نبوده باز هم گزارشگرانی وارد کار می شوند ولی شاید کمتر به چشم آمده است.

این گزارشگر فوتبال در آخر بیان کرد: البته گزارشگری فوتبال کاری است که به اطلاعات و تسلط زیادی نیاز دارد و حتی خیلی ها ممکن است فکر کنند فرزندشان خوب گزارشگری می کند ولی هنگامی که این علاقمندان آزمون می دهند، می بینیم نمی توانند گزارشگری کنند. با این حال راه های ورود به این حرفه زیاد است و هرکس علاقه داشته باشد می تواند وارد شود و فعالیت کند.

«آقای گزارشگر» باب ورود افراد تازه به صداوسیماست / محمدرضا احمدی

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | مسابقه | محمدرضا | گزارشگر | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog