بال استان اردبیل اردبیل طرح مکانیزاسیون مزارع

بال: استان اردبیل اردبیل طرح مکانیزاسیون مزارع پرورش ماهی حوادث غیرمترقبه منابع آبی اقتصاد مقاومتی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اختلاف قیمت 1 میلیارد تومانی آپارتمان 75 متری در پایتخت کشور عزیزمان ایران

بررسی قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه پایتخت نشان می‌دهد، فاصله ارزان‌ترین تا گرانترین آپارتمان حدود یک میلیارد تومان هست. یک واحد ۷۵ متری در قلعه مرغی و دروس به

اختلاف قیمت 1 میلیارد تومانی آپارتمان 75 متری در پایتخت کشور عزیزمان ایران

اختلاف قیمت 1 میلیارد تومانی آپارتمان 75 متری در تهران

عبارات مهم : بازار

بررسی قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه پایتخت نشان می دهد، فاصله ارزان ترین تا گرانترین آپارتمان حدود یک میلیارد تومان هست. یک واحد ۷۵ متری در قلعه مرغی و دروس به ترتیب ۱۵۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

به گزارش تسنیم، همانطور که در گزارش “بیم و امید در بازار مسکن” به آن اشاره شد در حال حاضر با وجود تردیدها راجع به آینده این بخش، تقاضاهای مصرفی آرام آرام در حال ورود به بازار هستند. آمار معاملات به طور آهسته ولی پیوسته در جریان هست، موضوعی که کارشناسان مسکن از آن به عنوان سیگنال های بازگشت رونق به بازار مسکن یاد می کنند. با این مقدمه کوتاه سری به قیمت های روز مسکن در پایتخت و در گروه ساختمان های نوساز تا دو سال ساخت می زنیم.

اختلاف قیمت 1 میلیارد تومانی آپارتمان 75 متری در پایتخت کشور عزیزمان ایران

در منطقه 19 یک واحد آپارتمان 2 سال ساخت 83 متری حدود 240 میلیون تومان (هر مترمربع 2.9 میلیون تومان) قیمت گذاری شده است هست. در منطقه 13 قیمت یک واحد مسکونی یک ساله 76 متری با پارکینگ و بدون انباری 430 میلیون است.

آپارتمان 90 متری نوساز در زرگنده با پارکینگ و انباری 675 میلیون تومان، واحد مسکونی 85 متری 2 سال ساخت واقع در آلستوم 527 میلیون، واحد 80 متری یک سال ساخت در بریانک 350 میلیون و آپارتمان 75 متری نوساز در ارامنه جنوبی 400 میلیون تومان قیمت گذاری شده است است.

بررسی قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه پایتخت نشان می‌دهد، فاصله ارزان‌ترین تا گرانترین آپارتمان حدود یک میلیارد تومان هست. یک واحد ۷۵ متری در قلعه مرغی و دروس به

قیمت یک واحد 94 متری2 سال ساخت در نارمک شرقی 550 میلیون، واحد 72 متری 2 ساله واقع در استاد معین 275 میلیون، واحد 48 متری 2 ساله واقع در حکیمیه 180 میلیون هست. قیمت یک واحد مسکونی 150 متری 2 سال ساخت با پارکینگ و انباری در گیشا 650 میلیون تومان تعیین شده است است.

یک دستگاه آپارتمان 90 متری 2 سال ساخت در امام زاده معصوم (منطقه 17) 150 میلیون تومان قیمت گذاری شده است است.

در قیطریه قیمت یک آپارتمان 75 متری نوساز 975 میلیون تومان و واحدی با همین متراژ در منطقه 18 (بهداشت) 139 میلیون تومان هست. در دروس یک واحد 75 متری یک میلیارد و 150میلیون تومان قیمت گذاری شده است و قیمت واحد مسکونی 75 متری نوساز در قلعه مرغی 150 میلیون تومان است.

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | آپارتمان | قیمت گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog